Ogród

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
tatiana91
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2022, 8:51

Ogród

Post autor: tatiana91 »

Moim hobby od jakiegoś czasu jest mój ogród i szczerze mówiąc, kiedy przeprowadzaliśmy się do domu, nie spodziewałam się, że tak będzie. Myślałam, że urządzę ogród "na czysto", doprowadzę do porządku trawę, a okazało się, że pielęgnacja ogrodu naprawdę pozytywnie na mnie wpływa, lubię to robić. Zamówiłam sobie właśnie sadzonki jodły kaukaskiej i czekam na dostawę :)
Gość

Re: Ogród

Post autor: Gość »

Ogród to moja pasja, muszę jednak w moim zmienić trochę rzeczy bo jest lekko zapuszczony zauważyłem. MEble chcę wymienić na pewno, tutaj https://gardenspace.pl/sofa-narozna-ogrodowa widziałem że mają fajne nowoczesne i jak czytam opinie to są one dobrej jakości też.
aliss

Re: Ogród

Post autor: aliss »

Dzisiaj to można mieć ogród niczym z bajki - wszystko zależy od waszej koncepcji/ pomysłów. Ja teraz planuję przyjrzeć się ofertom https://cebulki-kwiatowe.pl/agrowlokniny - ponieważ chciałabym kupić kilka artykułów do mojego ogrodu. Wiecie jakieś kwiatki, czy też agrowłóknię, bo chcę nieco ubogacić swój ogród.
ODPOWIEDZ