Masaż dla relaksu

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
amina97
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2021, 15:36

Masaż dla relaksu

Post autor: amina97 »

Hejka. Chodzicie na masaże? Pomyślałam ostatnio, że fajnie byłoby wybrać się na masaż z aromaterapią. Byliście kiedyś na nim? Jak było? Fajnie byłoby dowiedzieć się, czego mogę się spodziewać :)
Wójcik

Re: Masaż dla relaksu

Post autor: Wójcik »

Masaż jest naprawdę świetnym rozwiązaniem nie tylko dla twojego ciała ale również dla twojej duszy. Dzięki masażom relaksuje się twoje ciało oraz dusza, dzięki niemu masz rozjaśniony umysł. Polecam chodzić na świetne masaże o zabiegi kosmetyczne poznań W swojej ofercie posiadają masaże klasyczne, dla kobiet w ciąży czy masaż uwalniający napięcie. Można również przyjść na taki masaż z partnerem we dwoje albo na tak zwane wieczory szlafrokowe np. z przyjaciółka. Polecam
iwonamroz

Re: Masaż dla relaksu

Post autor: iwonamroz »

Jak relaksujecie swoje stopy? Widziałam ofertę gabinetu podologicznego na masaż Konin i bardzo mnie to zaciekawiło. Chyba nie ma osoby, która po całym tygodniu na nogach nie chciałaby się zrelaksować przy masażu :)

walka o zioło
Julia92

Re: Masaż dla relaksu

Post autor: Julia92 »

Jestem ogromną fanką masażu zwłaszcza domowego. Uwielbiam te relaksujące chwile. Jednak warto wiedzieć, że nie każdy olejek sprawdzi się do tego idealnie. Mam kilka swoich typów, może któryś z nich Wam przypasuje (więcej kosmetycznych nowinkach, w tym olejkach znajdziecie na tej stronie https://froufrouliner.pl/). Jakich olejków używam? Olejek jojoba jest lekki, nietłusty i idealny dla wszystkich typów skóry. Olejek migdałowy jest delikatny i bogaty w witaminę E, nadaje się do nawilżania i odżywiania skóry. Olejek lawendowy ma relaksujący aromat, który pomaga w redukcji stresu, podobnie jak olejek cytrynowy, który dodaje orzeźwienia i energii. Olejek eukaliptusowy może pomóc w łagodzeniu bólu mięśni i dolegliwości związanych z przeziębieniem. Olejek różany ma piękny zapach i nadaje się do pielęgnacji skóry suchej i dojrzałej, podczas gdy olejek imbirowy rozgrzewa mięśnie i działa przeciwbólowo. Olejek kokosowy to doskonały wybór do masażu relaksacyjnego, dzięki jego właściwościom nawilżającym. Olejek z drzewa herbacianego ma działanie antybakteryjne i przeciwzapalne, więc jest przydatny dla osób z problemami skórnymi. Na koniec, olejek bergamotowy o delikatnym, cytrusowym aromacie może pomóc w redukcji stresu i poprawie nastroju. Przed rozpoczęciem masażu zawsze trzeba upewnić się, że nie ma uczulenia na używany olejek, i stosować go w odpowiednio rozcieńczonej formie, aby uniknąć podrażnienia skóry. Masaż z użyciem właściwego olejku może przynieść korzyści zarówno dla ciała, jak i dla umysłu, dodając jeszcze więcej relaksu i przyjemności podczas sesji masażu.
ODPOWIEDZ