Hobby paznokcie

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
hańka

Hobby paznokcie

Post autor: hańka »

Wiecie co, w czasie wiosennego lockdownu, kiedy salony kosmetyczne były pozamykane, stwierdziłam, że nie będę marnować czasu i sama nauczyłam się robić paznokcie hybrydowe. Wiadomo, że nie robię idealnie, nie tak jak stylistka, ale jak to mówią, praktyka czyni mistrza :)
paweł

Re: Hobby paznokcie

Post autor: paweł »

W czasie wolnym sięgam po książkę np tę https://www.taniaksiazka.pl/gniew-matki ... 83264.html Przedstawia historię współczesnej kobiety, ktora chce kochać i być kochaną. A ze jest marzycielką to marzy o księciu z bajki. W pewnym momencie w jej życiu pojawia się trzech odpowiednich mężczyzn, staje ona przed niemałym dylematem
Patryśka

Re: Hobby paznokcie

Post autor: Patryśka »

Bardzo lubię robić :) Robię najczęściej sobie, ale zdarza się też, że swoim koleżanką. Manicure hybrydowy nauczyłam się robić dzięki https://cuccio.pl/jak-zrobic-manicure-hybrydowy i filmikom. Ważne żeby mieć dobre jakościowo produkty, takimi znacznie łatwiej się maluje i są oczywiście trwalsze.
mącznie1

Re: Hobby paznokcie

Post autor: mącznie1 »

hańka pisze: ↑24 gru 2020, 0:55 Wiecie co, w czasie wiosennego lockdownu, kiedy salony kosmetyczne były pozamykane, stwierdziłam, że nie będę marnować czasu i sama nauczyłam się robić paznokcie hybrydowe. Wiadomo, że nie robię idealnie, nie tak jak stylistka, ale jak to mówią, praktyka czyni mistrza :)
To nie tylko Ty tak zrobiłaś! Ja też zaczęłam uczyć się robić hybrydy i tak jak sama powiedziałaś, praktyka czyni mistrza. ;D W sklepie https://nails.pl/ kupuję fajne lakiery hybrydowe, jakbyś szukała jakiegoś sklepu. :D
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Hobby paznokcie

Post autor: ewka »

A wiecie jak wygląda grzybica paznokci? Jeśli nie, to warto sobie zerknąć tutaj https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zd ... -paznokci/ . Jest tam bowiem sporo ciekawych informacji na temat leczenia tej choroby. Myślę, że mogą się przydać. Uważam, że jeśli zobaczycie coś niepokojącego na paznokciach, to warto udać się do lekarza.
ODPOWIEDZ