Gra

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
klaudia30
Posty: 47
Rejestracja: 03 lip 2020, 12:56

Re: Gra

Post autor: klaudia30 »

Jeśli grać to tylko na konsoli Xbox :D. Wspólnie z kolegą jak tylko mamy chwile to korzystamy i urządzamy sobie zawody. Udało nam się kupić na stronie tanigamepass.pl Xbox game pass cena jest najlepsza i mamy dostęp do obszernej biblioteki gier co nas bardzo cieszy.
Żanetaa

Re: Gra

Post autor: Żanetaa »

klaudia30 pisze: ↑03 maja 2021, 11:52 Jeśli grać to tylko na konsoli Xbox :D. Wspólnie z kolegą jak tylko mamy chwile to korzystamy i urządzamy sobie zawody. Udało nam się kupić na stronie tanigamepass.pl Xbox game pass cena jest najlepsza i mamy dostęp do obszernej biblioteki gier co nas bardzo cieszy.
Oj tak, u nas to samo :D Biblioteka Xbox Game Pass jest tak duża, że każdy znajdzie coś dla siebie. Az ciezko mi uwierzyć że ta subskrypcja jest taka tania - ok. 50 zl miesiecznie za dostęp do prawie 500 gier to rozbój w biały dzien :D Polecam każdemu przy każdej możliwej okazji.
ODPOWIEDZ