Dzień w spa

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
manuela93
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2020, 13:45

Dzień w spa

Post autor: manuela93 »

Hejka. Myślicie, że warto wybrać się na jakiś zabieg do spa? Chodzi mi konkretnie o relaxinspa.pl w Warszawie. Od dawna marzy mi się masaż lub inny rytuał. Polecacie to miejsce? Można się tam faktycznie zrelaksować?
Awatar użytkownika
sybilla1998
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2021, 1:07

Re: Dzień w spa

Post autor: sybilla1998 »

Szczerze przyznam, że dość często odwiedzam ten salon, bo oferują świetne pakiety day spa. Dla mnie to odnowa, relaks i maksymalne odprężenie. To zasługa fantastycznej obsługi, która o każdego potrafi doskonale zadbać. Polecam!
Baśka56

Re: Dzień w spa

Post autor: Baśka56 »

Ja w SPA najbardziej lubię zabiegi w saunie - jak dla mnie reszta mogłaby nie istnieć :D Zastanawiam się z mężem nawet nad instalacją pomieszczenia do sauny w naszym domu. Robiłam już wstępne rozeznanie cenowe, wybrałam nawet model... Jeszcze tylko muszę się zdecydować na rodzaj izolacji. Czytałam, że izolacja korkowa jest najlepszą opcją? https://asensosa.com/izolacja-terminczna-w-saunach-ase/ Może jest tutaj ktoś, kto korzystał z takiej formy i mógłby mi w tej kwestii doradzić? :roll:
ODPOWIEDZ