5-te urodziny

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
malena
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

5-te urodziny

Post autor: malena »

Cześć. Bratanek będzie miał 5 urodziny. Chcę mu kupić coś fajnego, co mu się spodoba. Tu https://www.odjechaneprezenty.pl/ wypatrzyłam pojazdy na akumulator. Mega duży wybór. Ceny też na moją kieszeń więc pomyślałam o czymś takim. Sprawdzi się?
Awatar użytkownika
zwinka055
Posty: 19
Rejestracja: 10 sty 2020, 13:02

Re: 5-te urodziny

Post autor: zwinka055 »

najważniejsze, żeby prezent odpowiadał zainteresowaniom malucha :) dziecku, które uwielbia rysować, można kupić jakiś fajny zestaw małego artysty, a jeśli lubi się bawić samochodami to dobrze sprawdzi się jakiś tor wyścigowy :) rzecz jasna, to tylko przykłady :)
Awatar użytkownika
bibik
Posty: 86
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:58

Re: 5-te urodziny

Post autor: bibik »

moj syn 5 urodziny mial zorganizowane przez Warsztatownia i mniej wiecej https://www.facebook.com/warsztatowniaimniejwiecej/
i uwierzcie mi, ze to samo w sobie bylo juz dla niego mega prezentem, maja super animatorow, potrafia rewelacyjnie dzieciom zapewnic czas, wymyslaja fajne zabawy, warsztaty :)
Awatar użytkownika
Jamix
Posty: 77
Rejestracja: 31 paź 2019, 8:38

Re: 5-te urodziny

Post autor: Jamix »

Na pewno dobrym pomysłem będzie smartwatch. Taki zegarek z gps dla dziecka jest fajnym prezentem. Dzieci lubią takie gadżety a rodzice dzięki niemu mają lepszy kontakt, dziecko ma zegarek na ręce i moze odbierać nim połączenia, jest lokalizacja.Wydaje mi się że to świetny wybór.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: 5-te urodziny

Post autor: Daria »

Na pewno warto też na urodziny do tortu kupić jakieś świeczki Sklep internetowy Happenings.pl oferuje całkiem spory wybór takich urodzinowych gadżetów, więc jeśli tylko macie chwilę czasu, to polecam się tam rozejrzeć ;)
ODPOWIEDZ