spedycja - opinie

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

spedycja - opinie

Post autor: unlilka »

Witajcie. Moja działalność gospodarcza się rozwija i chciałabym ją rozszerzyć poza granice kraju i potrzebuję dobrej firmy spedytorskiej. są wśród Was osoby biegłe w tym temacie i mogłyby mi kogoś polecić? Zależy mi na sprawdzonej firmie transportowej oferującej dobre ceny
palata

Re: spedycja - opinie

Post autor: palata »

unlilka pisze: ↑19 paź 2021, 20:42 Witajcie. Moja działalność gospodarcza się rozwija i chciałabym ją rozszerzyć poza granice kraju i potrzebuję dobrej firmy spedytorskiej. są wśród Was osoby biegłe w tym temacie i mogłyby mi kogoś polecić? Zależy mi na sprawdzonej firmie transportowej oferującej dobre ceny
Na Twoim miejscu w pierwszej kolejności dowiedziałabym się czym jest frach morski , bo wtedy będziesz miała większą wiedzę i łatwiej będzie zdecydować się na konkretną firmę spedycyjną. Pamiętaj by wziąć kogoś sprawdzonego
Gość

Re: spedycja - opinie

Post autor: Gość »

Odkryłam https://pfc24.pl/czym-jest-zegluga-mors ... ej-zalety/ i jestem pod wrażeniem ilości informacji na temat żeglugi morskiej. Strona ta wyjaśnia, co wchodzi w skład żeglugi morskiej i jakie korzyści niesie.
ODPOWIEDZ