Obrót nieruchomościami

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
Awatar użytkownika
Afrodyta
Posty: 38
Rejestracja: 25 sty 2019, 13:50

Obrót nieruchomościami

Post autor: Afrodyta »

Potrzebujesz usług renomowanej kancelarii prawnej? Kogoś kto doradzi Ci w sprawie obrotu nieruchomościami? A może kogoś kto pomoże CI nabyć nieruchomość gruntowną? Jeśli Tak to koniecznie sprawdź ofertę jrkancelaria.pl.
Awatar użytkownika
domi.nika
Posty: 73
Rejestracja: 05 wrz 2019, 9:33

Re: Obrót nieruchomościami

Post autor: domi.nika »

Polecam ciekawy artykuł o tym jak wybierać lokalizacje nowego mieszkania https://www.gran-bruk.pl/lokalizacja-no ... -wiedziec/
Awatar użytkownika
Vuko
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2019, 2:20

Re: Obrót nieruchomościami

Post autor: Vuko »

Takich trafionych pomysłów właśnie mi tu brakowało. Bardzo dobrze, że podzieliłeś się tym.
Każdy Twój wyrok przyjmę twardy,
Przed mocą Twoją się ukorzę.
Ale chroń mnie Panie od pogardy,
Od nienawiści strzeż mnie Boże.
Awatar użytkownika
selek
Posty: 324
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:02

Re: Obrót nieruchomościami

Post autor: selek »

Jak interesuje cię obrót nieruchomościami to warto zapoznać się z poradami z tego tematu. Tutaj http://www.mcsk.pl/trzy-rzeczy-na-ktore ... ieszkanie/ masz artykuł który opisuje na jakie podstawowe rzeczy powinno się zwrócić uwagę podczas zakupu mieszkania. Na pewno warto poświęcić te parę minut i zapoznać się aby uniknąć błędów które mogą nas w przyszłości kosztować sporo nerwów i pieniędzy.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 144
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:14

Re: Obrót nieruchomościami

Post autor: Bodzio12 »

Sprzedaż nieruchomości mieszkań https://ronson.pl/ursus-centralny/o-osiedlu/ koniecznie zobaczcie na stron tam znajdziecie wszystkie potrzebne informacje. Polecam.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Obrót nieruchomościami

Post autor: Kasiak77 »

Jeśli zajmujecie się obrotem nieruchomości komercyjnych, to na pewno warto zainteresować się tym narzędziem https://fordata.pl/rozwiazania/due-dili ... omercyjne/. W bardzo prosty sposób możecie ułatwić sobie proces badania due diligence nieruchomości dzięki virtual data room. Do tego w pełni zabezpieczyć możecie wszystkie transakcje i przesył poufnych dokumentów, dzięki bardzo mocnemu szyfrowaniu, które wykorzystywane jest również w transakcjach bankowych.
Awatar użytkownika
Emily Rose
Posty: 26
Rejestracja: 26 wrz 2019, 11:12

Re: Obrót nieruchomościami

Post autor: Emily Rose »

Jeśli ktoś się zajmuje takimi rzeczami, to na pewno na oku powinien mieć jakieś biuro nieruchomości, bo takie firmy okazują się w niektórych sytuacjach wyjątkowo pomocne. Od siebie polecam przede wszystkim https://www.verso.com.pl/. ;)

przychodnia ul. cegielniana kraków
ODPOWIEDZ