Auto szkoła Warszawa

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Awatar użytkownika
Przybysława_69
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2020, 22:06

Auto szkoła Warszawa

Post autor: Przybysława_69 »

Cześć. Nie wiem jeszcze, do jakiej auto szkoły w Warszawie się zapisać, ale wydaje mi się, że całkiem atrakcyjną ofertę ma lejdis-gentleman-osk.pl. Ktoś z was zdawał tam na prawko? Polecacie?

wypadek brzesko 11 marca
Awatar użytkownika
tessa1976
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2020, 19:09

Re: Auto szkoła Warszawa

Post autor: tessa1976 »

Jak dla mnie ta szkoła jest najlepsza. Wszystkie kursy na prawo jazdy są bardzo fajnie i zrozumiale prowadzone, instruktorzy są sympatyczni, atmosfera przyjazna. Z takim podejściem bardzo łatwo zdać egzamin.
Awatar użytkownika
mada
Posty: 61
Rejestracja: 20 wrz 2019, 9:29

Re: Auto szkoła Warszawa

Post autor: mada »

Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić Motostart na Mokotowie, tam są całkiem przystępne ceny i różne opcje kursów więc każdy coś do swoich potrzeb dopasuje, poza tym mają doświadczonych instruktorów a to też ważne
Awatar użytkownika
2fast
Posty: 152
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:50

Re: Auto szkoła Warszawa

Post autor: 2fast »

Jeżeli ktoś z was jest natomiast z Poznania lub okolic i właśnie w tym mieście chce zdawać prawo jazdy to polecam szkołę https://www.zdajprawko.pl/. Dzięki nim wszystkiego się nauczycie i to w krótkim czasie. Nawet jak ktoś nigdy nie miał do czynienia z autami to nie będzie miał problemu z nauką.
rókko

Re: Auto szkoła Warszawa

Post autor: rókko »

Właśnie zerkam sobie na prawo jazdy kat b poznań i nie wiem, czy to wszystko będzie dla mnie okej, ale jednak nie bardzo moge w domu wysiedzieć. Ja muszę wciąż i wciąż tak naprawdę pracować nad sobą. I mam wrażenie że prawo jazdy jest dla nas kluczowe.
Awatar użytkownika
Elza
Posty: 32
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:39

Re: Auto szkoła Warszawa

Post autor: Elza »

Po zaplanowaniu testu zapoznaj się z obszarem testowania. Zasadniczo egzamin na prawo jazdy odbywa się na drogach, które znajdują się bardzo blisko miejsca, w którym przeprowadzasz testy. Spędź trochę czasu jeżdżąc po okolicy. Zwróć szczególną uwagę na ograniczenia prędkości, znaki drogowe i potencjalne zagrożenia. W ten sposób będziesz już wiedział, czego się spodziewać, kiedy pójdziesz na egzamin. Jeśli możesz, zdaj egzamin na przedmieściach, a nie w mieście. Testy w mieście są trudniejsze z powodu wzmożonego ruchu, pieszych i znaków drogowych.
ODPOWIEDZ