Obraz do Sypialni

Dla wielbicieli akcesoriów i wszystkich elementów dekoracyjnych dla domu. Szukasz wazonu, zasłon, poduszek? Zapytaj, ktoś na pewno poleci Ci najlepsze sklepy z dodatkami.
Wikoł87

Obraz do Sypialni

Post autor: Wikoł87 »

jeśli ktoś poszukuje idealnych zdjęć do wykorzystania jako obraz do sypialni serdecznie zapraszam na moją stronę internetową. Znajdziecie na niej kilka tysięcy zdjęć nadających się do wystroju wnętrz. Kilka fotografii na zachętę do odwiedzin :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Łuki_at

Re: Obraz do Sypialni

Post autor: Łuki_at »

A może coś zupełnie z innej beczki? Myślałeś o obrazie z paneli tapicerowanych? To ciekawa opcja, bo może pełnić dwie funkcje - dekoracji i zagłówka do łóżka także dwie pieczenie na jednym ogniu :lol:
U mnie dobrze się to sprawdza, także zastanawiam się nad zastosowaniem paneli tez w innych pomieszczeniach. parę pomysłów podpatrzyłam tutaj: https://blog.mirjan24.pl/jak-wykorzysta ... -na-sciane, szczególnie podoba mi się możliwość wygłuszenia pokoju dziennego - głośny sąsiad z mieszkania obok mocno mnie do tego motywuje :lol:
Ełka

Re: Obraz do Sypialni

Post autor: Ełka »

Ja postanowiłam w sypialni powiesić starą, rodzinną pamiątkę. Obraz prezentował się wspaniale, ale rama nadawała się do wymiany. Przyjaciółka poleciła mi Pracownię Oprawy Obrazów w Poznaniu https://ramy-oprawa.pl/oferta-i-realizacje/ . To był strzał w dziesiątkę. Pięknie odnowili ramę obrazu tak, że idealnie wkomponowuje się w wystrój wnętrza.
kikś

Re: Obraz do Sypialni

Post autor: kikś »

Oj ja uwielbiam działa sztuki zawsze staram się kupić jakiś obraz w danym miesiącu, mam tego sporą kolekcje na ścianie, coś ala galeria. Nie wiem czy znacie artysty claude monet nenufary , jego dzieła są imponujące, a z miesiąca na miesiąc kosztują znacznie więcej.
ODPOWIEDZ