nowoczesne oświetlenie do domu

Dla wielbicieli akcesoriów i wszystkich elementów dekoracyjnych dla domu. Szukasz wazonu, zasłon, poduszek? Zapytaj, ktoś na pewno poleci Ci najlepsze sklepy z dodatkami.
Awatar użytkownika
Msciwoj69
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2022, 16:02

nowoczesne oświetlenie do domu

Post autor: Msciwoj69 »

Cześć wszystkim! Pomyślałem ostatnio o wymianie oświetlenia u siebie w domu na coś nieco bardziej nowoczesnego i oczywiście po głowie chodzi mi oświetlenie LED. Chyba najbardziej spodobał mi się LED Track Spot System, słyszeliście kiedyś o tym systemie szynowym? Wydaje się bardzo wygodnym rozwiązaniem, dlatego biorę go pod uwagę. Uważacie, że warto? ;)
Miłoszek

Re: nowoczesne oświetlenie do domu

Post autor: Miłoszek »

Na dobrą sprawę samo oświetlenie jest czymś niezwykle istotnym i ja jeszcze chcę powiedzieć, iż dla mnie bardzo ważną kwestią było to aby zawsze mieć zdecydowanie najlepsze lampy targowe. Jak coś to bez żadnego problemu każdy z nas jest w stanie je zamówić w http://dekoracyjneledy.pl/ i ja właśnie do tego sklepu najczęściej zaglądam.
inna

Re: nowoczesne oświetlenie do domu

Post autor: inna »

Nie wiem jak wy, ale ja cenię sobie praktyczne rozwiązania. Dlatego żarówki ledowego, to według mnie najlepsza opcja :) Tutaj https://area-led.eu/pol_m_Zarowki-LED-156.html macie namiar na sprawdzoną przeze mnie ofertę. sami sprawdźcie.
lauraa

Re: nowoczesne oświetlenie do domu

Post autor: lauraa »

Na pewno każdemu z nas zależy na tym, aby oświetlenie było praktyczne , funkcjonalne i energooszczędne. Dlatego wydaje mi się, że firma AKB Poland tutaj świetnie się sprawdzi, ponieważ oferuje zasilacz do ledów, taśmy, jak i nawet profile.
miśkaa

Re: nowoczesne oświetlenie do domu

Post autor: miśkaa »

A czy macie doświadczenie jakieś z firmą leddo.pl? Tak pytam, ponieważ ja zauważyłam, że tam można kupić nowoczesne i praktyczne oświetlenie. Właśnie zainteresowały mnie lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu i tak kusi mnie, aby je kupić sobie. Co możecie napisać mi na ich temat?
ODPOWIEDZ