Drewniane schody

Dla wielbicieli akcesoriów i wszystkich elementów dekoracyjnych dla domu. Szukasz wazonu, zasłon, poduszek? Zapytaj, ktoś na pewno poleci Ci najlepsze sklepy z dodatkami.
Awatar użytkownika
dana_77
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2020, 21:26

Drewniane schody

Post autor: dana_77 »

Cześć! Niedługo przeprowadzam się do domku jednorodzinnego, jest na ostatnim etapie wykańczania. Zastanawiamy się z mężem, czy nie zlecić komuś wykonania dla nas schodów z prawdziwego drewna, bo bardzo pasowałyby do całej aranżacji. Może polecicie nam jakiś sprawdzony zakład stolarski w Krakowie?
Awatar użytkownika
przemysł1979
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2020, 6:53

Re: Drewniane schody

Post autor: przemysł1979 »

Ja mogę polecić modrzew.pl. Wykonują schody, balustrady, parkiety. Na stolarce znają się doskonale, więc możecie mieć pewność, że schody, które stworzą, posłużą wam na lata. Na stronie znajdziecie przykładowe realizacje. Może to pomoże wam się zdecydować.
Awatar użytkownika
Racjonalny
Posty: 25
Rejestracja: 10 lip 2020, 15:19

Re: Drewniane schody

Post autor: Racjonalny »

Jesteś w 100% przekonana co do schodów z drewna? Bo ja mogę Ci zaproponować firmę, która jest dostawcą granitu. Nazywa się Impekstir i w sumie dzięki nim przekonałem się do tego materiału na tyle, że przed moim domem zagościły schody zewnętrzne granitowe. Polecam, bo granit sam w sobie jest bardzo odpornym materiałem na zmienne warunki atmosferyczne i wszelkie uszkodzenia. Co więcej w łatwy sposób można go wyczyścić. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie. https://impekstir.pl/oferta/materialy-ogolnobudowlane/schody-granitowe/
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

Re: Drewniane schody

Post autor: rozmowna »

No ja, jak już bym miała nowe schody kłaść, to tylko drewniane. Nie podobają mi się takie szklane, metalowe, czy jakiekolwiek inne. Jednak co drewno, to drewno. Ale my mamy swoją posiadłość i ja swoje muszę odnowić. W związku z czym będę musiała postawić na farby do schodów drewnianych . Muszę się tylko jakoś w sieci zainspirować jednak.
ODPOWIEDZ