Betonowe płytki do kuchni

Dla wielbicieli akcesoriów i wszystkich elementów dekoracyjnych dla domu. Szukasz wazonu, zasłon, poduszek? Zapytaj, ktoś na pewno poleci Ci najlepsze sklepy z dodatkami.
Awatar użytkownika
antonin82
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2020, 15:29

Betonowe płytki do kuchni

Post autor: antonin82 »

Szukam płytek na ścianę w kuchni, które będą imitowały beton. Szary, zwykły beton, ale ładnie i schudnie. Wiecie o co chodzi? Podrzućcie jakieś inspiracje i propozycje.
Awatar użytkownika
bianka_82
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2020, 14:18

Re: Betonowe płytki do kuchni

Post autor: bianka_82 »

Sprawdzałeś już https://cerdesign.pl/? Mają w ofercie płytki imitujące beton. Wyglądają ładnie na ścianie.
Awatar użytkownika
rucik
Posty: 75
Rejestracja: 17 sty 2020, 9:12

Re: Betonowe płytki do kuchni

Post autor: rucik »

Rozumiem pomysł, ja na wynajmowanym chciałem kupić tynk strukturalny o fakturze betonowej, ale na razie nie będziemy takich kosztów ponosić. A dla Was to podpowiem, że firma https://www.mmdiament.pl/o-firmie zajmuje się profesjonalnym cięciem betonu. Może coś Wam poradzą w tej kwestii.
Awatar użytkownika
jedrzej33
Posty: 96
Rejestracja: 17 lip 2020, 11:09

Re: Betonowe płytki do kuchni

Post autor: jedrzej33 »

Jeśli jest do wykonania remont, to do najczęstszych prac które są do wykonania gdy mamy na myśli remont mieszkania są: malowanie, tynki, układanie płytek, układanie paneli, układanie płytek oraz montaż płyt kartonowo - gipsowych. Często trzeba się mocno postarać, aby znaleźć porządną firmę która wykona dla nas zlecone prace. Należy pamiętać, że niska cena nie powinna ani nie może być jedynym kryterium przy wyborze wykonawcy. Warto się postarać zdobyć dojście do poprzednich prac wykonanych przez daną firmę. A jeśli mamy do wykonania instalacje sanitarne lub instalacje elektryczne to szczególną uwagę powinniśmy przywiązać do ewentualnych uprawnień, jakie nasz potencjalny wykonawca powinien posiadać. Bezpieczeństwo - poza jakością, decydując się na usługi budowlane powinno być kwestią priorytetową przy wykonywaniu jakichkolwiek prac remontowych. Przy jeszcze poważniejszych zleceniach jak np. ocieplenie elewacji czy budowa domu należy zwrócić uwagę na standardy pracy danej firmy. Należy przygotowac sobie listę nurtujących nas pytań i bez zastanowienia o wszystko wypytać. Uczciwy wykonawca nie będzie miał żadnych oporów przed wytłumaczeniem nam wszystkich istotnych i nurtujących nas zagadnień.
MichałBrzeziński

Re: Betonowe płytki do kuchni

Post autor: MichałBrzeziński »

Płytki betonowe sprawdzają się genialnie szczególnie w utrzymaniu czystości. Jednak, jeśli mamy większą powierzchnię, którą chcemy pokryć strukturą betonową świetnie sprawdzi się tutaj beton architektoniczny. Tynk jest łatwiejszy w aplikacji i lepiej rozprowadza ciężar na konstrukcji na której stosujemy beton. Popularnym i wydajnym betonem który mogę polecić jest np. ten https://budujmy.eu/product-pol-1546-Cer ... 20-kg.html. Łatwo się kładzie i daje fajny efekt wizualny ;)
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 62
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:45

Re: Betonowe płytki do kuchni

Post autor: Tola »

Uważam, że jest to bardzo oryginalne rozwiązanie. Trzeba jednak pamiętać też o tym, aby wykończyć w jakiś sposób te płytki. Na stronie https://listwy.online/listwa-narozna-al ... a-srebrna/ zapoznacie się bliżej z profesjonalnymi listwami wykończeniowymi.
ODPOWIEDZ