Przydomowa oczyszczalnia

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Baltazar
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2020, 0:26

Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Baltazar »

Cześć wszystkim. Mam zamiar niedługo zlecić budowę przydomowej oczyszczalni firmie biohydrosystem.pl. Ktoś z was korzystał z ich usług i chciałby jeszcze podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
Kemal92
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2020, 13:48

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Kemal92 »

Polecam Bio Hydro System, bo na przydomowych oczyszczalniach dobrze się znają. Budują bardzo solidne instalacje, które działają latami bezawaryjnie. Doradzają też optymalne rozwiązania dla każdego gospodarstwa.
Baśka

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Baśka »

Według mnie zamiast oczyszczalni w zupełności w domu wystarczy szczelne szambo betonowe. Jest to solidna i wytrzymała instalacja, która odznacza się małą awaryjnością. Zbiorniki są szczelne, nie przeciekają ani nie pękają nawet pod naciskiem. Można je ustawić w dowolnym miejscu działki, nawet pod przejazdem.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 153
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:52

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Zośka123 »

Jeśli nie wiecie jak dbać o te oczyszczalnie czy przydomowe szamba to zerknijcie na stronę https://biofos.pl tutaj macie odpowiednie i sprawdzone produkty oraz biologiczne preparaty które chronią naszą kanalizację. Mnóstwo informacje i dokładne opisy każdego produktu.
Ptyśśkkaa7

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Ptyśśkkaa7 »

Cześć jeśli szukacie solidnych i wysokiej jakości zbiorników ciśnieniowych,
które utrzymają gaz lub innego typu ciecz w odpowiednich warunkach
to bardzo polecam https://www.komnino.com.pl/pl/
Miałam okazję być klientką, jestem zadowolona, naprawdę
dobra robota. :D :D
Kaśka444

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Kaśka444 »

Ja niedawno zdecydowałam się na taką inwestycję i w moim domu pojawiła się przydomowa oczyszczalnia ścieków 2000l HC1. Polecam ten model - umożliwia oczyszczanie ścieków bytowo-gospodarczych do poziomu umożliwiającego odprowadzenie wody do cieków wodnych czy gruntu, z uwzględnieniem nierównomiernych ilości i jakości odprowadzanych ścieków.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 153
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:52

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Zośka123 »

Czytałam o preparatach biologicznych które mają na celu chronić takie instalacje sanitarne na stronie https://biofos.pl to firma która oferuje różnego rodzaju produkty biologiczne do oczyszczania i chronienia takich przydomowych oczyszczalni. Sprawdźcie bo to naprawdę dobra i atrakcyjna oferta.
kłjm

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: kłjm »

My mamy oczyszczalnię biologiczną, którą zajęła się u nas firma EnEko http://eneko.com.pl/firma/ w Gliwicach. To rzetelni specjaliści, z łatwością się z nimi dogadaliśmy co do wszystkich szczegółów. Wykonali projekt oczyszczalni i później zajęli się samą instalacją. Montaż poszedł im sprawnie, widać, że są doświadczenie. Oczyszczalnia oczywiście działa niezawodnie, jest sprawna, nie zatyka się ani nic takiego. Całość wyszła w korzystnej cenie.
małgo

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: małgo »

W pełni się zgadzam, że przydomowa oczyszczalnia ścieków to najlepsze rozwiązanie dla człowieka (w tym jego portfela) i dla środowiska. Oczyszczalnia - inaczej niż szambo - nie wymaga takiego zachodu i ma miesięczne niskie koszta eksploatacji, także na dłuższą metę wychodzi o wiele taniej. U nas sprawnie działa oczyszczalnia z EKO-BIO https://oczyszczalnia.net/oczyszczalnie-biologiczne/ producent daje na nią aż 10 lat gwarancji i można ją montować nawet w ciężkich warunkach gruntowych, także warto sobie EKO-BIO sprawdzić.
kórtka

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: kórtka »

Przydomowa, ekologiczna oczyszczalnia zagościła i u nas. Jednakże, za zrealizowanie tego projektu odpowiadają https://ekomaro.pl/przydomowe-oczyszczalnie/ . Całkowicie sprostało to moim wymaganiom a do tego pozwala na pozbycie się ścieków, których produkujemy sporo jako gospodarstwo domowe.
bałwan

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: bałwan »

Jeżeli chodzi o mnie to chcieliśmy stworzyć ekologiczne szambo. Wiem, że nie jest to najtańsza inwestycja ale też opłacalna w perspektywie czasu. Ostateczną decyzję na "tak", podjęliśmy wspólnie z żoną. Głównie posiłkowałem się tym źródłem: https://www.mgprojekt.com.pl/blog/szambo-ekologiczne/ . Muszę przyznać, że na ich blogu znajdziecie merytoryczne i profesjonalne treści, które niejednokrotnie ułatwiły mi zadanie podczas budowy domu czy jego remontu.
Łorker

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Łorker »

Rzeczywiście warto, aby mieć kontakt do firmy, która specjalizuje się w kompleksowym wywożeniu szamba, posiada odpowiednie zaplecze techniczne, a do tego również doświadczonych pracowników. Polecam tu współpracę z https://www.nieczystosci.com.pl/ dobra i doświadczona firma, na pewno bardzo dobrze sobie poradzi z realizacją
Fołek

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Fołek »

W takim razie jeżeli szukacie dobrej jakości bakterii do oczyszczalni ścieków, czy szamba to na pewno warto tutaj sprawdzić ofertę vhttps://sklepinco.pl/marka/biofos/ bo też korzystamy ze środków marki Biofos. W naszym przypadku wybór padł na Biofos Professional w saszetce. Dobry stosunek jakości do ceny i upłynnia oraz przyspieszając procesy rozkładu

bieżnie do biegania
fretkaa

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: fretkaa »

Od jakiegoś czasu myślę o tym, co mogę w domu nowego zrobić i jak na razie to mimo wszystko na pierwszy rzut pokazuje się szamba zachodniopomorskie . Jestem pewna, że sporo osób może mi podobnie pomóc, ale nie wiem, jak to ma wyglądać. No i jak na razie to jednak nie mam za dużo informacji. Wskażecie mi coś?
ODPOWIEDZ