MG KONKURS?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

MG KONKURS?

Post autor: rozmowna »

Jakieś pół roku temu zaczęłam budować w projektu Kasopeja od pracowni MG Projekt. Wszystko szło gładko, z jedną ekipą mieliśmy przejściowy problem, ale już wykańczamy i przeprowadzamy się planowo za 2 tygodnie. Niemniej jednak dopiero dziś na stronie pracowni https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-2019 wyczytałam, że odbywa się konkurs foto. Braliście udział? My jeszcze możemy?
Awatar użytkownika
nat
Posty: 98
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:17

Re: MG KONKURS?

Post autor: nat »

Hej, no tak, możecie, ale w zasadzie nie wiem, czy nie odczekacie do przyszłorocznej edycji. Chyba, że macie bazę maili, czy raczej osób z mailami, które na was zagłosują. Bo są tam projekty, które mają po 500-1000 głosow! Trudno byłoby Wam z nimi wygrać, bo głosowanie jest do 1 listopada. Ale czemu by nie spróbować? Powodzenia!
Awatar użytkownika
roza15
Posty: 72
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:29

Re: MG KONKURS?

Post autor: roza15 »

Dla mnie też to jest fajny pomysł. Na pewno przyciągnie do nich klientów, a na pewno nie odwrotnie. Jakbym kupiła od nich projekt i ukończyła dom, to na pewno też bym w nim wzięła udział. Zawsze to szansa na dodatkowe profity, nie?
ODPOWIEDZ