maluty.com.pl opinie

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
sulima-75
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 6:11

maluty.com.pl opinie

Post autor: sulima-75 »

Cześć! Chciałbym zlecić renomowanej firmie pomalowanie dachu mojego domu. Zastanawiam się nad wyborem firmy www.maluty.com.pl. Co myślicie? Słyszałem na jej temat kilka dobrych słów. A czy na tym forum to znani specjaliści?
Awatar użytkownika
ada890
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2019, 18:54

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: ada890 »

Witaj! Korzystałam z usług tej firmy przy malowaniu elewacji i fasady dachu budynku. Pracę wykonali szybko i terminowo. Więc jak dla mnie możesz na spokojnie ich wynająć.
Awatar użytkownika
teodozjusz
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2019, 7:54

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: teodozjusz »

Również korzystałem z ich usług. W gruncie rzeczy robię to regularnie - dwa razy zleciłem im malowanie dachów, a zazwyczaj kupuję u nich odzież roboczą. Polecam!
Awatar użytkownika
monika423
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2019, 7:46

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: monika423 »

Firma maluty.com.pl ma świetne opinie, bo to dobrzy fachowcy. Robili u mnie renowacje blaszanego dachu, wszystko super, a dach wygląda jak nowy. Polecam.
Awatar użytkownika
sabina423
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2019, 6:59

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: sabina423 »

Ja akurat korzystałam ze sklepu na maluty.com.pl. Mają wszystko co potrzebne, żeby budowa była bezpiecznym miejscem. Polecam, bo każda budowa może dzięki temu działać sprawniej. Opinię o sklepie i całej firmie mam podobną, dobrzy fachowcy, znają się na swoim fachu.
Awatar użytkownika
tekla93
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:13

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: tekla93 »

Mega profesjonalna firma. Z maluty.com.pl miałam kontakt kilka razy i mam o nich bardzo dobrą opinię. Każda zlecona praca wykonana terminowo i perfekcyjnie. Polecam każdemu kto ma zapotrzebowanie na takie usługi.
Awatar użytkownika
roksana999
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 18:21

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: roksana999 »

Mogę wyrazić swoją opinię, bo moi rodzice całkiem niedawno korzystali z usług maluty.com.pl. Mają bardzo dobre zdanie na temat tej firmy. Fachowcy bardzo sumiennie podeszli do zadania i w terminie wykonali wszystko. Dodatkowo malowanie dachu nie było tak strasznie drogie, jak przewidywałam.
Awatar użytkownika
leokadia387
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:59

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: leokadia387 »

Uważam, że jeśli ktoś chce cieszyć się efektem remontu przez długie lata, powinien poszukać fachowca z doświadczeniem. Taką firmą jest maluty.com.pl, a znają się nie tylko na malowaniu dachów. Myślę, że warto zaufać pozytywnym opiniom z internetu.
Awatar użytkownika
judyta266
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 18:25

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: judyta266 »

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat maluty.com.pl. Bardzo dokładnie wykonali u mnie malowanie dachu, dlatego poleciłam ich także swoim rodzicom. Oni też są zadowoleni, w razie potrzeby na pewno do nich wrócę.
Awatar użytkownika
mirella409
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2019, 18:15

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: mirella409 »

Jeśli szukasz rzetelnej firmy, to zdecydowanie polecam maluty.com.pl. Myślę, że moją opinię potwierdzi wielu zadowolonych klientów. Firma podchodzi do zadania kompleksowo i profesjonalnie.
Awatar użytkownika
aldona047
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 18:18

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: aldona047 »

Remont dachu, a zwłaszcza malowanie, to poważana inwestycja. Ja kieruję się opiniami, znalezionymi w internecie, bo to duża kopalnia wiedzy. Akurat maluty.com.pl mają wszędzie pozytywne oceny, więc można im zaufać.
ODPOWIEDZ