Grupy od MG Projekt?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
nat
Posty: 98
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:17

Grupy od MG Projekt?

Post autor: nat »

Witajcie, nie chcę Was wieczorem przynudzać, ale przed chwilą natknęłam się na te https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/g ... e_internal grupy od MG Projekt. Widzę, że ludzie się zapisują, a mnie właśnie jakiś projekt od nich interesuje. Czy Waszym zdaniem to prawdziwi ludzie? Czy roboty podstawione przez pracownię?
Awatar użytkownika
roza15
Posty: 72
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:29

Re: Grupy od MG Projekt?

Post autor: roza15 »

Rozbawiłaś mnie ;) . Ja na pewno nie jestem żadnym botem, a należę do dwóch grup, bo razem z córką na podstawie dwóch różnych projektów od nich właśnie budujemy i jesteśmy zadowolone. Można serio tam o wszystkim podyskutować. Nie ma nawet filtra, jeśli ktoś źle pisze (ale z kulturą) o tej pracowni czy o danym projekcie.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

Re: Grupy od MG Projekt?

Post autor: rozmowna »

Też jestem na jednej z grup i jestem żywym człowiekiem ;) . Na fb nie ma botów, za to na forach już tak. Wiec jak chcesz mieć pewność co do szczerości porady, to skorzystaj z tych grup . Serio są bezpłatne.
ODPOWIEDZ