Brama wjazdowa

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Ritos
Posty: 84
Rejestracja: 19 gru 2018, 15:59

Brama wjazdowa

Post autor: Ritos »

Macie jakiś faworytów. Wybór jest duży, a więc i trudny. Ja osobiście dopiero wybieram ogrodzenie, ale muszę wybrać także i bramę. Co sądzicie o tej firmie https://marciniakogrodzenia.pl/ bardzo chwalą sobie tę firmę. Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii ?
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

Re: Brama wjazdowa

Post autor: rozmowna »

Wiesz co, ja ich nie znam, ale możesz śmiało spróbować się przed zamówieniem rozeznać na blogu http://www.mgprojekt.com.pl/blog . My właściwie to tylko dzięki niemu się zbudowaliśmy. I nie daliśmy oszukać, jeśli chodzi o wykończenia w domu. Jestem wdzięczna autorom za wskazówki.

a 110 ps
Awatar użytkownika
werbena
Posty: 118
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:34

Re: Brama wjazdowa

Post autor: werbena »

Po pierwsze to trzeba się zastanowić jakie się chce mieć ogrodzenie. Wybór jest spory i na pewno nie tylko cenami się różnią między sobą. U mnie po porównaniu wszystkiego wybór padł na betonowe. Z tymże wygląda trochę inaczej jak łupane które są bardziej znane. Mam modułowe Joniec, czarne z lekkimi zaokrągleniami na bokach bloczków. Wygląda trochę trójwymiarowo dzięki temu. W utrzymaniu rewelacja, po postawieniu ekipa mi od razu położyła warstwę zabezpieczającą żeby się mniej ścierało, nie wchodził brud. I działa to nie powiem. Bramę dobiera się pod przęsła wiadomo, u siebie mam taką samą. Spójnie jest. Sporo osób bierze też teraz gabiony, też warto przemyśleć bo są tańsze a wyglądają ok/
Awatar użytkownika
Matrioszek
Posty: 55
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:27

Re: Brama wjazdowa

Post autor: Matrioszek »

Na wjazd trzeba już mieć bardziej elegancką bramę, tak samo i odpowiednio prezentujące się ogrodzenie. Myślę, że tu proponowane przez firmę https://expert-ogrodzenia.pl/ogrodzenia-wisniowski/ ogrodzenia wiśniowski idealnie powinny się sprawdzić. Tu możecie liczyć na bardzo dużą różnorodność i staranność wykonania. Jeżeli o mnie chodzi o metalowe ogrodzenia najbardziej mi się podobają, a też nie ma co ukrywać będą bardzo trwałym rozwiązaniem odpornym na warunki atmosferyczne.
ODPOWIEDZ